logo-tsz-wit-op-transparant-1.png
Temse Schelde Zwemmers
Deel de actie, voel de passie

Verslag VJK Korte Baan

Op 18 en 19 november vond ook het VJK Korte Baan plaats in Diksmuide.

Buiten nat en koud, in het zwembad en de sporthal lekker warm.  Bij de supporters op de tribune nog veel warmer.Op zaterdag 18 november kwamen de 11- en 12-jarigen aan de start.

Een kleine opsomming van de behaalde resultaten:

  • Bjarne: besttijd op zijn 4 wedstrijden: 100m rugslag, 100m schoolslag, 100m vrije slag en 50m vlinderslag.
  • Leandro: besttijd op 100m schoolslag (tevens een nieuw clubrecord en een 2de plaats) en 100m vrije slag, net geen besttijd op 50m vlinderslag.
  • Emma-Louise: besttijd op 100m rugslag en 100m schoolslag, op 100m vrije slag deed ze een klein beetje bij haar tijd.
  • Jef: besttijd op 100m vrije slag en 100m schoolslag, hij kwam (net als iedereen) ook aan de start van 100m rugslag en 50m vlinderslag.
  • Leonie: besttijd op haar 4 wedstrijden: 100m rugslag, 100m schoolslag, 100m vrije slag en 50m vlinderslag.
  • Maud: ook voor haar een besttijd op haar 4 wedstrijden: 100m rugslag, 100m schoolslag, 100m vrije slag en 50m vlinderslag.
  • Niene: 4 besttijden voor haar: 100m rugslag (3de plaats), 100m schoolslag, 100m vrije slag en 50m vlinderslag. Niene plaatste zich voor de finale, 200m wisselslag.  Ook hier zwom ze naar een persoonlijke besttijd.

Mieke was op zaterdag official, net als Franky.  Hilde was kamprechter.  Kevin was aanwezig als trainer en Els was afgevaardigde.

Op zondag 19 november was het de beurt aan de 13- en 14-jarigen.

  • Leni: besttijd op 200m vrije slag, 50m schoolslag (3de plaats) en 100m vlinderslag, net geen besttijd op 100m rugslag.
  • Sibe: besttijd op 50m schoolslag, 100m rugslag en 100m vlinderslag (had hij geen tijd), net geen besttijd op 200m vrije slag.
  • Amy: 4 besttijden voor haar: 200m rugslag, 50m vlinderslag, 100m schoolslag en 100m vrije slag.
  • Irem: besttijd op 50m rugslag en 100m schoolslag, daarnaast kwam ze ook nog aan de start voor 200m vrije slag en 100m vlinderslag.
  • Charlotte: besttijd op 100m vlinderslag en 100m vrije slag, ze zwom ook nog 200m rugslag (3de plaats) en 50m schoolslag.
  • Thomas: besttijd op 200m vrije slag, 100m vlinderslag en 100m rugslag, net geen besttijd op 50m schoolslag.

Jammer genoeg voor onze zwemmers geen finales op zondag.

Sofie en Franky waren officials, Hilde was opnieuw kamprechter.  Nils en Kevin waren de trainers van dienst, terwijl Hans afgevaardigde was.

Verslag PACO wedstrijd 10/02 (Wachtebeke)

Verslag VJTC

Eetfestijn, inschrijven maar!

Verslag FSC 2024

Verslag Wintermeeting Sint-Niklaas

Verslag “Laatste Kans”

Save the date

Ho Ho Ho … Vincent is Trainer B

Nieuwe TSZ clubrecords

Verslag Rotterdam Qualification meet