logo-tsz-wit-op-transparant-1.png
Temse Schelde Zwemmers
Deel de actie, voel de passie

Verslag “Laatste Kans”

Op 23 december 2023 vond de “Laatste Kans” plaats in ons eigen VITA-Scheldebad.

Dit was de laatste wedstrijd vooraleer we konden aanschuiven aan het kerstdiner.  Dit was ook het afscheid (als competitiezwemmer) van Merel, Farah, Esra en Kevin.  De verjonging wordt doorgezet, het trainersteam is enkele pionnen rijker.  Alle vier heel veel succes in jullie verder carrière.

Margot had dan weer haar eerste wedstrijddag.  Ze heeft die vuurdoop goed doorstaan.  Welkom in het competitieteam van TSZ.

De prima voorbereiding van trainers Luc en Yash is zeker en vast eens een vermelding waard.  Alle jeugdige zwemmers die voor het eerst deelnemen aan een wedstrijd, weten heel goed wat hen te wachten staat.

Deze zaterdag was een drukke, gezellige, vlotte wedstrijddag.  Het VITA-Scheldebad klaarzetten, tafels, stoelen, kabels, spandoeken…  Alles stond op tijd klaar.

Veel sfeer ook bij de talrijk aanwezige supporters.  Volop ambiance bij de aflossingen.  
Voor TSZ waren er 3 heren/jongens teams, net als dat er 3 dames/meisjes teams waren.

Bij de heren:

  • Team TSZ1: Kevin, Vincent, Nils en Yash.  Het “trainersteam” dus, maar ook wel het “zwaarste” team van de afgelopen jaren.  Toch waren ze nog de snelsten van de 6 teams en daar waren ze fier op.
  • Team TSZ2: Gerben, Leandro, Thomas en Sibe.
  • Team TSZ3: Bjarne, Daoud, Jef en Klaas.

Bij de dames:

  • Team TSZ1: Charlotte, Anke, Farah en Nore.
  • Team TSZ2: Leni, Irem, Emma-Louise en Amy.
  • Team TSZ3: Nell, Elodie, Maud en Merel, die afsloot met een hele snelle 50m vrije slag.

Verder werden er op een hoog niveau prestaties geleverd door Esra, Margot, Emilio, Inez, Aude, Malik, Leonie,  Amélie, Niene, Liam en Wout.  Emir moest jammer genoeg forfait geven wegens ziekte.

Er was ook een laatste kans om Inez en Emilio naast elkaar te zien zwemmen op een wedstrijd.  Eindelijk mogen ze deelnemen bij de “grote/oudere” jongens en meisjes.

Een overzichtje van de medailles:

  • 100m vrije slag:
    • * goud: Emilio, Inez, Emma-Louise, Nore.* zilver: Aude.* brons: Bjarne, Thomas.
  • 100m wissel:
    • * goud: Aude, Inez, Emilio, Farah, Anke, Nore, Kevin, Niene.* zilver: Gerben.* brons: Thomas, Leonie, Leni.
  • 200m schoolslag:
    • * goud: Leandro.
  • 200m vlinderslag
    • * goud: Leni
  • 100 rugslag:
    • * goud: Kevin* zilver: Anke, Gerben
  • 400m wissel:
    • * goud: Leandro, Niene* zilver: Bjarne, Thomas, Maud* brons: Leonie, Leni

Alweer een heel erg bedankt aan alle helpende en supporterende mensen op vrijdag en zaterdag.  Alsook bedankt aan de officials, jurysecretaris, starter, want zonder jullie geen wedstrijd.